O Nas

our-story-img.jpg

INTIGIA

INTIGIA jest przedsiębiorstwem realizującym inwestycje budowlane, które jest częścią rodzinnej grupy kapitałowej JD Investment Group. Początki działalności sięgają 1989 r.

 Oferujemy pełen zakres usług w obszarze budownictwa ogólnego, które jest jednym z podstawowych obszarów naszej działalności. Potencjał spółki umożliwia nam realizację wielu projektów równocześnie. Nasza oferta obejmuje generalne wykonawstwo budynków użyteczności publicznej, budownictwa komercyjnego, przemysłowego oraz mieszkaniowego. Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach procesu budowlanego. Korzystamy z własnego biura technicznego i proponujemy naszym klientom optymalne rozwiązania technologiczne.

 Specjalizujemy się również w  kompleksowej obsłudze z zakresu zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości – od projektu, przez wybór produktu i rozwiązania, aż po montaż, serwis i szkolenie pracowników.

 Z biegiem lat ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku jako firma solidna, terminowa i posiadająca bardzo dobrych fachowców do realizacji zleconych zadań. Dodatkowo, bardzo ważnym aspektem działalności jest to, że zlecone projekty inwestycyjne wykonujemy w systemie generalnego wykonawstwa. Dla Inwestora jest to niejednokrotnie decydujący argument dla zlecenia realizacji projektu przedsiębiorstwu INTIGIA.

 Wysoka jakość świadczonych usług, pozwoliła zyskać uznanie, zadowolenie i zaufanie klientów oraz dominującą pozycję na rynku polskim. Strategia rozwoju przedsiębiorstwa na najbliższe lata przewiduje nieustanne udoskonalanie oferowanego asortymentu, wdrożenie nowych usług, dzięki czemu możliwe utrzymanie przewagi konkurencyjnej i sprostanie rosnącym oczekiwaniom obecnych i potencjalnych klientów.

 Od początku prowadzenia działalności gospodarczej położyliśmy główny nacisk na:

Jak działamy

Generalne wykonawstwo danego projektu budowlanego obejmuje całość działań jakie są podejmowane podczas jego realizacji. Pracę rozpoczynamy od wsłuchania się w potrzeby Inwestora oraz dostosowania do tych potrzeb działań inwestycyjnych. Cały proces wsparty jest fachowym doradztwem naszych inżynierów. Jako główny generalny wykonawca budujemy stacje paliw i myjnie, hale produkcyjne, zakłady przemysłowe, biurowce, powierzchnie magazynowe oraz budowle specjalistyczne.

INTIGIA

ROZUMIEMY
WYMAGANIA

DZIAŁAMY
PRECYZYJNIE

DOSTARCZAMY
NAJLEPSZY REZULTAT

ZREALIZUJEMY TWOJĄ INWESTYCJĘ!